+420 564 403 780

Vánoční dárkové poukazyZÁŽITKY & DOBRODRUŽSTVÍ:

Vyberte si z našich poukazů nebo nám napište na info@panskydvurtelc.cz a my Vám připravíme poukaz na míru! Nejčastěji nabízíme poukazy v hodnotě 500 Kč/ 1 000 Kč/ 1 500 Kč/ 2 000 Kč, ale můžeme Vám na vybraný poukaz vepsat libovolnou částku, která bude vyhovovat Vám a hlavně tomu, komu udělá radost. Poukazy nabízíme v rozličném grafickém zpracování, abyste si mohli vybrat ten nejvhodnější motiv.PENĚŽNÍ POUKAZY:


Nejste si úplně tak jistí, zda Vašim blízkým udělá větší radost večeře v Panské restauraci, lezení na umělé stěně nebo nákup Panských piv? Obdarujte je poukazem ve vybrané finanční hodnotě a dopřejte jim možnost výběru.

JAK POUKAZY FUNGUJÍ:

Veškeré dárkové poukazy Panského dvora Telč platí 1 rok od data zakoupení poukazu. Poukaz je určen pro čerpání v plné výši. Poukaz nelze utratit po částech a není směnitelný za peníze.
Zakoupíte jej tak, že pošlete e-mail na info@panskydvurtelc.cz. Sdělíte nám, jaký poukaz a v jaké v jaké hodnotě požadujete. Na Váš e-mail Vám zašleme pokyny k platbě převodem na účet Panského dvora Telč. Poté, co nám bude připsána Vaše platba na účet, Vám odešleme dárkový poukaz poštou nebo do Vašeho e-mailu, abyste si ho mohli vytisknout. Sami si vyberete, jakou variantu budete preferovat.
V momentě, kdy se uvolní vládní opatření v souvislosti s COVID-19, bude možné vyzvedávat i platit (hotově/ kartou) na TIC Panského dvora Telč.NABÍDKA DÁRKOVÝCH POUKAZŮ:Po kliknutí se poukaz zvětší.

ZÁŽITKOVÝ VÝCVIK VAŘENÍ PIVA→ Více o výcviku ZDE

popis obrázku

popis obrázkuCHMELOVÝ ROAD TRIP → Více o pivní jízdě ZDE

popis obrázku

DĚTSKÁ HERNA → 20 vstupů:

 popis obrázku

popis obrázku


PANSKÉ PIVO→ soudky, lahve, pivní sklo:

 popis obrázku

popis obrázku
popis obrázku


RESTAURACE → degustační menu pro dva, pro rodinu, pro přátele:

 popis obrázku

popis obrázku
popis obrázku


UBYTOVÁNÍ V PENZIONU → Tipy na pobytové balíčky ZDE

 popis obrázku

popis obrázku


LEZECKÁ STĚNA & DRYTOOL → se zapůjčeným lezeckým vybavením:

popis obrázku popis obrázku


VZOR PENĚŽNÍHO POUKAZU → 2 motivy:

popis obrázku

 popis obrázku

Pivovar Vstoupit
Penzion Panský dvůr Telč v Telči hodnocení