+420 564 403 780

KOLEM TELČE 2021 / Gastro - cyklo - společenský nezávod

sobota 29. května 2021, 10:00 – 22:00 hod.

Gastro-cyklo-společenský nezávod Kolem Telče je květnová projížďka okolím Telče, která je určena všem milovníkům čarokrásné Vysočiny, hlubokých lesů, zelených luk, čerstvého vzduchu, pohybu, dobré zábavy a panského piva z místního pivovaru.
Nejezdíme na čas, cílem akce je užít si projížďku a načerpat nové síly. Nezávodníkům jsme přiravili zbrusu novou 50 km trasu (vždy po zpevněných cestách) s mnoha možnostmi zkrácení zpět do Telče.

Registrujte se na Cyklonezávod ZDE.

Vše o cyklonezávodu na www.kolemtelce.cz.A co k tomu dodáme?

Nezávod proběhne za dodržení všech platných hygienických opatření, v rámci kterých prosíme nezávodníky o jejich dodržení. Zejména se to týká prokázání se negativním testem (PCR ne starší 7 dnů nebo POC ATG – laboratorní ne starší 72 hod.), certifikátem o očkování nebo potvrzením o prodělání nemoci v posledních 90 dnech při příjezdu do areálu. Věříme, že nebude výše uvedená kontrola nepřekročitelnou komplikací, kvůli které nedorazit.
Gastro-cyklo-společenský nezávod Kolem Telče je první akcí po dlouhém lockdownu. Platná vládní opatření akci pro letošek proměňují v několika ohledech oproti minulým ročníkům. 

V první řadě prosíme všechny nezávodníky o registraci účasti na webových stránkách http://www.kolemtelce.cz/. Potřebujeme mít přibližnou představu o tom, na kolik z vás se těšit, abychom tomu uzpůsobili posezení či občerstvení. Registrujte se, prosím, nejpozději do 27.5. do 12:00 hodin. Registrace na místě bude umožněna pouze telefonicky nahlášeným nezávodníkům, kteří zavolají do 27.5. do 12 hodin na telefon 564 403 780. Re­gistrační poplatek činí 300 Kč. Prvních 100 registrovaných obdrží před startem nápoj BigShock! s pořádnou dávkou energie.
Akce bude mít zázemí u pivních setů na dvoře areálu a sousedící zahrádce restaurace. Venkovní posezení tak nahradí dříve využívaný divadelní sál.
Podle počtu nezávodníků proběhnou i startovací vlny (zřejmě po 50 osobách), abychom rozprostřeli nezávodníky po trase.
Pojedeme pouze 1 trasu v délce 50 km. Součástí mapy trasy bude uvedeno, jak je možné trasu zkrátit.
Na trase se bude možné občerstvit na 3 stanovištích. Vždy se zvýšenou hygienickou opatrností.
Při ruce bude třeba mít příslušnou ochranu úst a nosu pro nezbytné případy, tj. ve vnitřních prostorách apod.

Možnosti ubytování v areálu


Své dotazy týkající se ubytování v areálu prosím směřujte na e-mail info@panskydvurtelc.cz nebo na telefon 564 403 780.

Fotogalerie Společenský gastro-cyklo-nezávod Kolem Telče

Pivovar Vstoupit
Penzion Panský dvůr Telč v Telči hodnocení