Nový Panský pivovar a restaurace

AKCE V PANSKÉM DVOŘE 2019 - 2020

KALENDÁŘ AKCÍ A NABÍDEK

LEDEN-BŘEZEN VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ – VELKÁ CESTA NAPŘÍČ ASIÍ
Zveme Vás na výstavu fotografií Jolany Sedláčkové s názvem Velká cesta napříč Asií, která bude k vidění v TIC Panského dvora od ledna až do konce března.
Jihlava (CZ) – Magadan (RUS) | 1 auto | 2 lidi | 7 měsíců | 23 zemí | 63.423 km
Více o výstavě:
https://www.panskydvurtelc.cz/…ice-vystavy/


PÁTEK 24.1.2020, 20:00 PLES MĚSTA TELČE A MIRKOREGIONU TELČSKO
Ples města Telče a Mikroregionu Telčsko se uskuteční v pátek 24. ledna od 20 hod. v Panském dvoře. K tanci a poslechu hraje Marathon Live Band. Předtančení Rock and Roll club Elvis Jihlava Slavnostní zahájení ve 20.30 hodin. Nekuřácký ples. Bohatá tombola zajištěna. Předprodej vstupenek od ledna 2020 v Informačním centru Městského úřadu v Telči.


SOBOTA 25. 1. 2020, 19:00 TELČSKÉ DIVADLENÍ – DDT
Satirická komedie o lidech a hmyzu….Sorry jako! Adaptace hry bratří Čapků: „Ze života hmyzu“ Kéž tento hmyzí obrázek naší společnosti probudí naše lidské svědomí a humor a legrace je tím, co nám pomůže podívat se na to naše lidské pinožení s nadhledem.
Divadlo Kapota Tábor / satirická komedie / autor: Kateřina Pokorná / 75 minut
Společenský sál / 100 Kč / předprodej TIC Panský dvůrSTŘEDA 29. 1. LADISLAV ZIBURA – UŽ NIKDY PĚŠKY PO ARMÉNII A GRUZII

Cestovatelská projekce / stand-up, začátek v 19:30, podkrovní sál
Poutník, spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav se na podzim vrací do Telče s novými příběhy. Tentokrát se vydáme za krásnou krajinou, sovětskou nostalgií a pohostinnými lidmi Kavkazu. Přijďte, bude legrace!

25letý excentrický poutník Ladislav Zibura se tentokrát vydává probádat Arménii, Gruzii a Náhorní Karabach. Očekává nenáročný výlet, situace se mu však brzy vymkne z nohou. Ať už se princ Ládík zrovna otráví alkoholem, zabloudí na minové pole nebo zachraňuje život štěňátek, vším proplouvá s neobyčejnou lehkostí. Příběh jeho pěší, cyklistické a stopařské výpravy je svědectvím o jednoduchosti života a půvabu svobody, u kterého se budete smát od začátku až do konce. Nečekejte popisy historie nebo památek. Cestovatelská projekce Ladislava Zibury je plná humoru, lidských příběhů a lidové moudrosti.

O autorovi:

Ladislav Zibura (*1992) je mladý novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal čtyři knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty, Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii a Prázdniny v Evropě). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.

Vstupenky: 190 Kč, předprodej na www.ticketlive.cz a TIC Panský dvůr Telč


NEDĚLE 2. 2. 2020, 15:00 TELČSKÉ DIVADLENÍ – DVA TOVARYŠI
Jeden chudý poctivec a druhý také chudý, ale chamtivec, se nemohou dohodnout, zda šťastnější je člověk poctivý, nebo spíš boháč… Rozsoudí je až čerti, avšak jak jinak, než výhodně pro peklo. Naštěstí do děje zasáhnou dobrácké čarodějnice a poctivému tovaryši pomohou… Tak už tušíte, kdo komu bude čistit boty a kdo nakonec uzdraví princeznu?
DS Karla Čapka Třešť / pohádka – děti hrají dětem / autor: Lubomír Kubátko
40 minut / Společenský sál / 50 Kč / předprodej TIC Panský dvůrSOBOTA 22. 2. 2020, 19:00 TELČSKÉ DIVADLENÍ – NA TÝ LOUCE ZELENÝ
Zdánlivý poklid na vesnickém panství naruší příjezd nové paní, jejíž novátorské způsoby řízení statku narazí na nepochopení místních. Zdánlivě jednoduché zápletce napomohou svojí „šikovností“ hajný s panem profesorem a tak se začne odvíjet příběh mnoha nedorozumění a omylů, ale i lásky, milostných pletich a žárlivosti. A než se příběh završí trojnásobnou svatbou, užijí si diváci mnoha písniček včetně těch nejznámějších „Na tý louce zelený“ a „Já bych chtěl mít tvé foto“, kterým tleskala za první republiky i kabaretní Paříž.
Divadelní soubor Stonařov / lidová operetka / autor: hudba Tolbis, Mírovský, Rohan, Špilar / 110 minut s přestávkou / Společenský sál / 100 Kč / předprodej TIC Panský dvůr


SOBOTA 25. 4. PROSTĚ POJĎ – DEN SPORTU


SOBOTA 16. 5. KOLEM TELČE 2020 – GASTRO-CYKLO-SPOLEČENSKÝ NEZÁVOD


SOBOTA 11. 7. PIVNÍ FEST TELČ 2020


SOBOTA 26. 9. DEJ SI FOOD – FODD FESTIVAL


TELCSKE DIVADLENI

LADISLAV ZIBURA

Fotogalerie Akce ve dvoře

Pivovar Vstoupit
Penzion Panský dvůr Telč v Telči hodnocení