Nový Panský pivovar a restaurace

AKCE V PANSKÉM DVOŘE 2019 - 2020

KALENDÁŘ AKCÍ A NABÍDEK

LEDEN-BŘEZEN VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ – VELKÁ CESTA NAPŘÍČ ASIÍ
Zveme Vás na výstavu fotografií Jolany Sedláčkové s názvem Velká cesta napříč Asií, která bude k vidění v TIC Panského dvora od ledna až do konce března.
Jihlava (CZ) – Magadan (RUS) | 1 auto | 2 lidi | 7 měsíců | 23 zemí | 63.423 km
Více o výstavě:
https://www.panskydvurtelc.cz/…ice-vystavy/


SOBOTA 22. 2. 2020, 19:00 TELČSKÉ DIVADLENÍ – NA TÝ LOUCE ZELENÝ
Zdánlivý poklid na vesnickém panství naruší příjezd nové paní, jejíž novátorské způsoby řízení statku narazí na nepochopení místních. Zdánlivě jednoduché zápletce napomohou svojí „šikovností“ hajný s panem profesorem a tak se začne odvíjet příběh mnoha nedorozumění a omylů, ale i lásky, milostných pletich a žárlivosti. A než se příběh završí trojnásobnou svatbou, užijí si diváci mnoha písniček včetně těch nejznámějších „Na tý louce zelený“ a „Já bych chtěl mít tvé foto“, kterým tleskala za první republiky i kabaretní Paříž.
Divadelní soubor Stonařov / lidová operetka / autor: hudba Tolbis, Mírovský, Rohan, Špilar / 110 minut s přestávkou / Společenský sál / 100 Kč / předprodej TIC Panský dvůr / vstupenky je možné koupit i na místě /


SOBOTA 7. 3. 2020, 19:00 LÁSKA, SEX A FINANČNÍ ÚŘAD
Benefiční představení pro hospic Sdílení uvede divadelní spolek Vojan Studená, čeká na Vás komedie z pera Williama Van Zandta a Jane Milmorové – Láska, sex a finanční úřad. Vstupné je dobrovolné.


SOBOTA 25. 4. 2020, 10:00 – 18:00 PROSTĚ POJĎ – DEN SPORTU
Volný čas 21. století. Inspirace, motivace, zábava, prostě den, který jste ještě nikdy nezažili. Soutěže, souboje, závody a atmosféra, která vás pohltí. Přihlaste sebe, nebo svoji rodinu, vyhrát může každý.


SOBOTA 16. 5. KOLEM TELČE 2020 – GASTRO-CYKLO-SPOLEČENSKÝ NEZÁVOD
Květnová projížďka okolím Telče je určená všem fanouškům čerstvého vzduchu. Nejdeme na čas, cílem je si projížďku užít. Na účastníky na trase čeká několik zajímavých zastávek na občerstvení. Součástí nezávodu je i večerní posezení v Panském dvoře.
Online registrace a více informací: www.kolemtelce.cz
Harmonogram:
09:00 registrace účastníků Informační centrum PDT
10:00 Hromadný start
18:30 Zakončení nezávodu
19:00 Večerní zábava s grilováním


SOBOTA 11. 7. 2020, 14:00 – 22:00 PIVNÍ FEST TELČ 2020
Malé pivovary, dobré jídlo a známé kapely. To je Pivní fest Telč!
NÁŠ TIP! U vstupu si můžete koupit památeční půllitr anebo třetinku. Degustovat pivo tak můžete jako pravý fajnšmekr.


SOBOTA 26. 9. 2020, 10:00 – 18:00 DEJ SI FOOD – FOOD FESTIVAL
Regionální a lokální street food? Tak to je přesně směr, na který se zaměřujeme. Na této akci poznáte, co se vyrábí v regionu, ochutnáte nabídku těch nejlepších lokálních podniků v kombinaci s moderními foodmakery z Česka. Dej si FOOD je lidem blíž a díky atmosféře je spojuje.


TELCSKE DIVADLENI

TELCSKE DIVADLENI

Fotogalerie Akce ve dvoře

Pivovar Vstoupit
Penzion Panský dvůr Telč v Telči hodnocení