Nový Panský pivovar a restaurace

AKCE V PANSKÉM DVOŘE 2019 - 2020

KALENDÁŘ AKCÍ A NABÍDEK


VÁNOCE DÁRKOVÉ POUKAZY
Darujte pod stromeček zážitky! Máme pro vás zbrusu nové dárkové poukazy, kterými o vánocích potěšíte rodiče, děti, babičku s dědou, partnera i kamarády.

• Prohlídka Panského pivovaru s ochutnávkou (od 6 osob)
• Aktivní pobyt v romantické Telči pro dva
• Poukaz na míru

Více informací o poukazech a objednávce: www.panskydvurtelc.cz/…ove-poukazy/

Přejeme krásný předvánoční čas! ♥


NOVĚ OTEVŘENO PANSKÝ PIVOVAR A RESTAURACE
PONDĚLÍ – SOBOTA 11:00 – 23:00
NEDĚLE 11:00 – 22:00
Před návštěvou doporučujeme vytvořit rezervaci na telefonním čísle + 420 564 403 785.


LISTOPAD-PROSINEC VÝSTAVA – ČTRNÁCT PRAŽSKÝCH ZASTAVENÍ
Zveme Vás na výstavu obrazů s názvem Čtrnáct Pražských zastavení, která je k vidění v TIC Panského dvora až do konce prosince. Přijďte se pokochat krásami Prahy, tak jak je zaznamenal malíř Ctirad Drdacký.


PÁTEK 13. 12. 2019, 18:30 TELČSKÉ DIVADLENÍ – VÁNOČNÍ PŘÍBĚH
Také by se mohl jmenovat ,,Cesta do Betléma“ nebo ,,Co se dělo o Vánocích“ či narození Ježíše ( Ježíška) Krista“. Je to skoro tradiční zpracování této události a to především podle Lukášova evangelia. Omlouváme se, že v našem kuse nevystupuje ani děda Mráz ani Santa Claus a už vůbec ne stádo sobů. Tito tak oblíbení návštěvníci oken, balkónů a teras se nám nevešli do představ o Vánocích. Máme tam zato místo (v představách) pro tři krále, pastýře (valachy), anděly, Alžbětu a Zachariáše (tetu a strýce) a konečně Marii, Josefa a Ježíška, kterému během celého představení hrajeme a zpíváme všemožné koledy místy (námi) upravené.
Divadlo Já to jsem / pro děti 3+ i pro dospělé / Vítězslav Marčík ml. / 45 minut
Společenský sál / 100 Kč, 50 Kč děti do 12 let / předprodej TIC Panský dvůrLEDEN-ÚNOR VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ – VELKÁ CESTA NAPŘÍČ ASIÍ
Zveme Vás na výstavu fotografií Jolany Sedláčkové s názvem Velká cesta napříč Asií, která bude k vidění v TIC Panského dvora od 8. ledna až do konce února.
Jihlava (CZ) – Magadan (RUS) | 1 auto | 2 lidi | 7 měsíců | 23 zemí | 63.423 km


STŘEDA 8. 1. 2020, 19:30 PO VLASTNÍ OSE – VELKÁ CESTA NAPŘÍČ ASIÍ
Cestovatelské promítání o dobrodružné cestě autem přes asijský kontinent, záběry z dronu, inspirace a poznání. Současně s projekcí je možné navštívit i výstavu fotografií. Přednáší Jolana Sedláčková.

7 měsíců na cestě, 2 lidi a 1 auto, 23 zemí Asie a Evropy, přes 63 tisíc kilometrů na trase Jihlava (CZ) – Magadan (RUS)

Cesta o hledání úžasných míst, o svobodě a volnosti, o neobyčejných setkáních s obyčejnými lidmi. Přes Balkán, Turecko a zasněžený Kavkaz jsme se dostali do Íránu, země, která předčila všechny naše představy, okouzlila nás a přirostla nám k srdci. Po Hedvábné stezce jsme putovali až do závratných výšek velehor Střední Asie. Vydali jsme se také do Mongolska, země koní, pastevců a těch nejhorších silnic. A nakonec na nás čekala závěrečná výzva, nechvalně proslulá Cesta kostí a jízda přes Sibiř, kterou tou dobou už zasypával první sníh… Jak to všechno dopadlo? Jaké je to vydat se na velkou cestu? A jak člověka taková cesta změní?

O autorce:
Jolana Sedláčková během posledních tří let se svým autem najezdila více než 100 tisíc kilometrů v mnoha zemích Evropy, Asie a Afriky. Nejvíce si zamilovala cestování po státech bývalého Sovětského svazu. Baví ji objevovat krásy přírody v málo navštěvovaných destinacích. Mezi nejzajímavější uskutečněné cesty patří výlet do Venezuely v období měnové reformy, loňská návštěva Sýrie či sedmiměsíční cesta napříč Asií s cílem v Magadanu. Hodně fotí a natáčí videa. O přírodě, lidech a zážitcích na cestách píše články do časopisů a také na facebookovou stránku Po vlastní ose. 

Vstupné: 100 Kč
Předprodej: TIC Panský dvůr Telč a www.ticketlive.cz


SOBOTA 25. 1. 2020, 19:00 TELČSKÉ DIVADLENÍ – DDT
Satirická komedie o lidech a hmyzu….Sorry jako! Adaptace hry bratří Čapků: „Ze života hmyzu“ Kéž tento hmyzí obrázek naší společnosti probudí naše lidské svědomí a humor a legrace je tím, co nám pomůže podívat se na to naše lidské pinožení s nadhledem.
Divadlo Kapota Tábor / satirická komedie / autor: Kateřina Pokorná / 75 minut
Společenský sál / 100 Kč / předprodej TIC Panský dvůrSOBOTA 29. 1. LADISLAV ZIBURA – UŽ NIKDY PĚŠKY PO ARMÉNII A GRUZII

Cestovatelská projekce / stand-up, začátek v 19:30, podkrovní sál
Poutník, spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav se na podzim vrací do Telče s novými příběhy. Tentokrát se vydáme za krásnou krajinou, sovětskou nostalgií a pohostinnými lidmi Kavkazu. Přijďte, bude legrace!

25letý excentrický poutník Ladislav Zibura se tentokrát vydává probádat Arménii, Gruzii a Náhorní Karabach. Očekává nenáročný výlet, situace se mu však brzy vymkne z nohou. Ať už se princ Ládík zrovna otráví alkoholem, zabloudí na minové pole nebo zachraňuje život štěňátek, vším proplouvá s neobyčejnou lehkostí. Příběh jeho pěší, cyklistické a stopařské výpravy je svědectvím o jednoduchosti života a půvabu svobody, u kterého se budete smát od začátku až do konce. Nečekejte popisy historie nebo památek. Cestovatelská projekce Ladislava Zibury je plná humoru, lidských příběhů a lidové moudrosti.

O autorovi:

Ladislav Zibura (*1992) je mladý novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal čtyři knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty, Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii a Prázdniny v Evropě). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.

Vstupenky: 190 Kč, předprodej na www.ticketlive.cz a TIC Panský dvůr Telč


NEDĚLE 2. 2. 2020, 15:00 TELČSKÉ DIVADLENÍ – DVA TOVARYŠI
Jeden chudý poctivec a druhý také chudý, ale chamtivec, se nemohou dohodnout, zda šťastnější je člověk poctivý, nebo spíš boháč… Rozsoudí je až čerti, avšak jak jinak, než výhodně pro peklo. Naštěstí do děje zasáhnou dobrácké čarodějnice a poctivému tovaryši pomohou… Tak už tušíte, kdo komu bude čistit boty a kdo nakonec uzdraví princeznu?
DS Karla Čapka Třešť / pohádka – děti hrají dětem / autor: Lubomír Kubátko
40 minut / Společenský sál / 50 Kč / předprodej TIC Panský dvůrSOBOTA 22. 2. 2020, 19:00 TELČSKÉ DIVADLENÍ – NA TÝ LOUCE ZELENÝ
Zdánlivý poklid na vesnickém panství naruší příjezd nové paní, jejíž novátorské způsoby řízení statku narazí na nepochopení místních. Zdánlivě jednoduché zápletce napomohou svojí „šikovností“ hajný s panem profesorem a tak se začne odvíjet příběh mnoha nedorozumění a omylů, ale i lásky, milostných pletich a žárlivosti. A než se příběh završí trojnásobnou svatbou, užijí si diváci mnoha písniček včetně těch nejznámějších „Na tý louce zelený“ a „Já bych chtěl mít tvé foto“, kterým tleskala za první republiky i kabaretní Paříž.
Divadelní soubor Stonařov / lidová operetka / autor: hudba Tolbis, Mírovský, Rohan, Špilar / 110 minut s přestávkou / Společenský sál / 100 Kč / předprodej TIC Panský dvůr


TELCSKE DIVADLENI

PO VLASTNÍ OSE

LADISLAV ZIBURA

Fotogalerie Akce ve dvoře

Pivovar Vstoupit