Nový Panský pivovar a restaurace

AKCE V PANSKÉM DVOŘE 2020

KALENDÁŘ AKCÍ A NABÍDEK

Vážení zákazníci, prosíme Vás o dodržování Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice kraje Vysočina s cílem zamezení dalšího šíření epidemie COVID-19 . Ve vnitřních prostorách areálu a dále na všech místech, kde jsou osoby v kontaktu 1,5 m a kratším používejte prosím vždy ochranné prostředky dýchacích cest. Děkujeme.


24. 7. – 9. 8. 2020 PRÁZDNINY V TELČI – HUDEBNÍ FESTIVAL
Prázdniny v Telči letos budou! Sedmnáct dní plných dobré muziky, divadel a doprovodných akcí nám snad kvůli epidemii neuteče. Na programu máme jedinečné koncerty, které jen tak někde neuvidíte. Poprvé k nám přijedou akrobati z Cirk La Putyka nebo legendární popfunkoví Monkey Business. Po loňském obrovském úspěchu se vrací na společném koncertu Bratři Ebenové a Druha Trava a po letech se do Telče vrací také Iva Bittová! Aneta Langerová zase přijede společně se skvělými Korben Dallas s předstihem před jejich velkým podzimním turné.

A rozhodně to není všechno, na nádvoří zámku zahrají Jiří Pavlica & Hradišťan společně s Javory, Vlasta Redl, Ondrej Havelka and his Melody Makers, Michal Prokop, Vladimír Mišík (official site), Žalman & Spol, Lenka Filipová, Nezmaři nebo Asonance. Na velké scéně na Panském dvoře se zase poprvé představí LENNY a Barbora Poláková. 

Chybět nebudou divadla pro děti, tvůrčí dílny, závody dračích lodí, běh pro Sdílení, muzikanti na ulicích, dobré pivínko, výlety do okolí, koupání v lomech a spousta dalších radostí.
Těšíme se na vás!

Panský dvůr Telč
31.7. – Barbora Poláková
1.8. – Aneta Langerová a Korben Dallas
7.8. – Lenny, Teepee
8.8. – Monkey Business, Spaziergang, Funkin Your Soul

Kompletní program: www.prazdninyvtelci.cz


17. – 21. 8. 2020 PÁTÝ ELEMENT II. – PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR (dotovaný)
POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA!
Vydejte se na dobrodružnou výpravu za záchranou světa.
Hlavní vedoucí: Kateřina Fiedlerová
Minimální věk: 6 let
Provoz tábora: každý den 8:00 – 16:00
Cena: 1.300,– Kč
V ceně: Nabitý pětidenní program se zkušenými vedoucími, aktivity Panského dvora, oběd, odpolední svačina, pitný režim a další.
Přihlášky a více informací: info@panskydvurtelc.cz, +420 564 403 780


24. – 28. 8. 2020 SPORŤÁCI – PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR (dotovaný)
KAPACITA TÁBORA NAPLNĚNA
Máš rád pohyb a kolektivní hry? Pak jsi u nás správně!
Hlavní vedoucí: Radka Váchová
Minimální věk: 8 let
Provoz tábora: každý den 8:00 – 16:00
Cena: 1.300,– Kč
V ceně: Nabitý pětidenní program se zkušenými vedoucími, aktivity Panského dvora, oběd, odpolední svačina, pitný režim a další.
Přihlášky a více informací: info@panskydvurtelc.cz, +420 564 403 780


25. 8. 2020 LETNÍ KINO – 3BOBULE
Po mnoha sklizních… Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba) se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Toto je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy. Pro Kláru s Honzou nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní. Honza se za dramatických okolností po letech setkává s kumpánem Jirkou (Lukáš Langmajer). Ten se nadšeně hrne do návštěvy Moravy, aby pomohl se sklizní, které samozřejmě vůbec nerozumí. Zatají přitom Honzovi, že svého pubertálního syna Kubu, který cestuje s nimi, unesl, a k tomu utíká před dluhy, které stihl nasekat za dobu, co se neviděli. Honza s Klárou mají sami problémů nad hlavu. Vedle manželství řeší, jak pomoci krachujícímu vinařství a zamezit krádežím ve vinicích. Klára navíc bojuje s úklady zaměstnance Humpla a předsudky okolí, které nevěří, že coby žena může dělat kvalitní víno a překročit stín svého otce (Václav Postránecký).
Občerstvení: Popcorn (slaný, sladký, šunka-sýr), pivo, limo, víno
Kino otevřeno: hodinu před promítáním, hrajeme po setmění (cca 20:45)
Vstupenky: v prodeji na místě za 90 Kč
Promítá: Kino na kolečkách


4. – 5. 9. 2020, 10:00 – 18:00 PROSTĚ POJĎ – DEN SPORTU
Je to tady! Unikátní projekt pro každého, u kterého prostě chceš být. A proč? Protože „Zvedáme ČESKO z gaučů“. Den sportu nejen pro nadšené sportovce, naprosté amatéry bez ohledu na věk, ale prostě pro každého! Těš se na sportoviště ála olympijské hry, vyzkoušíš si tradiční i netradiční sportovní disciplíny a mnohem víc. www.prostepojd.cz


25 – 26. 9. 2020, 10:00 – 18:00 DEJ SI FOOD – FESTIVAL JÍDLA
Regionální a lokální street food? Tak to je přesně směr, na který se zaměřujeme. Na této akci poznáte, co se vyrábí v regionu, ochutnáte nabídku těch nejlepších lokálních podniků v kombinaci s moderními foodmakery z Česka. Dej si FOOD je lidem blíž a díky atmosféře je spojuje. www.dejsifood.cz


PRÁZDNINY V TELČI

TABORY DOTOVANE

TABORY

Fotogalerie Akce ve dvoře

Pivovar Vstoupit
Penzion Panský dvůr Telč v Telči hodnocení