+420 564 403 780

LANOVÉ CENTRUM

LANOVÝ PARK S CEPÍNY A NÍZKÉ LANOVÉ PŘEKÁŽKY:

Láká vás lezení s cepíny na ledovém útesu? Nemusíte hned do hor, vyzkoušejte si to u nás. Lanový park se skládá z 10 překážek a překonává se pomocí horolezeckých cepínů. Překážky jsou ve výšce 6 m nad zemí a tvoří je nejrůznější konstrukce z lan, řetězů, dřevěných lávek a trámků. Dráhu doplňuje trenažér, kde si nacvičíte potřebné pohyby. 

OMEZENÍ:

› drytoolová dráha je přístupná od 160 cm s cepíny, od 155 cm bez cepínů

NÍZKÉ LANOVÉ PŘEKÁŽKY:

Čeká na Vás výzva v podobě překážek ve výšce 1 metr. Pro jejich překonání je nutná spolupráce v týmu. Perfektně se hodí pro seznamovací kurz nebo teambuilding.

› pro skupiny od 8 osob
› 7 nízkých lanových překážek
› nutná spolupráce > stmelení kolektivu
› pod dohledem instruktora

Co si vzít na sebe do Lanového centra?

› pevnou obuv (pokud sandále, pak jedině s páskem přes patu a okopem)
› sportovní oblečení podle aktuálního počasí
› drytoolová dráha je postavena ve stodole; proti dešti je krytá, ale není vytápěná, teplota uvnitř odpovídá aktuální teplotě venku


Jak je to s lezeckým vybavením?

› ke každé aktivitě vám zapůjčíme příslušné ochranné pomůcky
› na lanový park s cepíny je vstup umožněn pouze v našem certifikovaném vybavení
› na lezeckou stěnu si můžete donést vlastní lezecké vybavení

Všichni zaměstnanci lanového centra úspěšně absolvovali instruktorský lezecký kurz.

Čestné prohlášení – každý kdo vstupuje do lanového parku s cepíny musí mít podepsané Čestné prohlášení. U dětí do 18 let podepisují prohlášení zákonní zástupci dítěte. Prohlášení je k podepsání přímo v lanovém centru.

Před návštěvou lanového centra doporučujeme vytvořit rezervaci. na telefonu 564 403 780 nebo na e-mailu info@panskydvurtelc.cz

LEZECKÁ STĚNA

V Panském dvoře najdete lezeckou stěnu o ploše 200 metrů čtverečních, která se tyčí do výšky 9 metrů. Zálibu v lezení u nás najdou i úplní začátečníci, pokročilým lezcům doporučujeme převislé profily. 

› 9 m vysoká lezecká stěna
› různá obtížnost cest
› nenáročné i nakloněné profily
› lezecké vybavení k zapůjčení
› možnost zaškolení instruktorem
› možnost jištění instruktorem

Chcete jít na Lezeckou stěnu a v životě jste nelezli? Využijte naše služby:

SLUŽBA INSTRUKTOR
V případě, že nemáte parťáka, nebo odvahu jistit své děti. Můžete využít služby instruktor, ve které se náš instruktor stane Vaším a postará se o Váš bezpečný a pohodový zážitek z lezení.

ZÁKLADNÍ KURZ LEZENÍ NA UMĚLÝCH STĚNÁCH PRO ZAČÁTEČNÍKY
Chcete se naučit lézt? Tak neváhejte dvakrát a objednejte se. Kurz je vhodný pro 1–4 osoby a trvá 2×90 min. V rámci kurzu se seznámíte s potřebným lezeckým vybavením, jeho bezpečným používáním, osvojíte si správný způsob komunikace při lezení, naučíte se správně jistit a pohybovat se po lezeckých cestách. Po absolvování tohoto kurzu budete schopni sami navštěvovat lezecká centra, získáte zdravou sebedůvěru a v neposlední řadě nové přátele se stejnými zájmy.

LEZECKÝ KROUŽEK PRO DĚTI
V průběhu školního roku probíhá v Panském dvoře lezecký kroužek. Lezení je pro děti naprosto přirozené už od raného dětství. Neváhejte a dopřejte jim sport, který je bude bavit. Náplň kroužku: základy lezení, práce s lezeckým materiálem, uzly, slaňování, protahování, posilování, hry a zábava. Kroužek je určen pro děti od 2. – 6. třídy.

VYSOKÉ LANOVÉ PŘEKÁŽKY
Dvě vysoké lanové překážky, Pastelky a Kláda, se nachází v blízkosti lezecké stěny ve výšce 6 metrů. Najdete odvahu je zdolat?

• 2 vysoké překážky ve výšce 6 m
• přelez Pastelky
• přejdi Kládu

Fotogalerie Lanové centrum a lezecká stěna

Pivovar Vstoupit
Penzion Panský dvůr Telč v Telči hodnocení