Pro všechny generace

Lezecká stěna

V Panském dvoře najdete lezeckou stěnu o ploše 200 metrů čtverečních, která se tyčí do výšky 9 metrů. Zálibu v lezení u nás najdou i úplní začátečníci, pokročilým lezcům doporučujeme převislé profily. Přijďte si jen tak zalézt, nebo si zvolte formu kurzu. Naučíme Vás základní dovednosti, se kterými se ve světe lezení neztratíte.

• 9 m vysoká lezecká stěna
• různá obtížnost cest
• nenáročné i nakloněné profily
• lezecké vybavení k zapůjčení
• možnost zaškolení instruktorem
• možnost jištění instruktorem

Chcete jít na Lezeckou stěnu a v životě jste nelezli?
Nechte se proškolit od našeho instruktora. S pomocí poloautomatického jistícího zařízení zvládnete základní úkony raz dva! A v případě, že nemáte parťáka? Nebo odvahu jistit své děti? Můžete využít služby INSTRUKTOR, ve které se náš instruktor stane Vaším a postará se o Váš bezpečný a pohodový zážitek z lezení (doporučujeme rezervaci).

Lezecký kroužek pro děti
V průběhu školního roku probíhá v Panském dvoře lezecký kroužek. Lezení je pro děti naprosto přirozené už od raného dětství. Neváhejte a dopřejte jim sport, který je bude bavit. Náplň kroužku: základy lezení, práce s lezeckým materiálem, uzly, slaňování, protahování, posilování, hry a zábava. Kroužek je určen pro děti od 2. – 6. třídy.

Vysoké lanové překážky

Dvě vysoké lanové překážky, Pastelky a Kláda, se nachází v blízkosti lezecké stěny ve výšce 6 metrů. Najdete odvahu je zdolat?

• 2 vysoké překážky ve výšce 6 m
• přelez Pastelky
• přejdi Kládu

▼▼▼CO JE DOBRÉ VĚDĚT PŘED NÁVŠTĚVOU LANOVÉHO CENTRA▼▼▼

Co si vzít na sebe do Lanového centra?
S sebou si vezměte pevnou obuv a sportovní oblečení podle aktuálního počasí. Naše Lanové centrum se nachází ve stodole a je tedy pod střechou, ale teplota uvnitř je závislá na venkovních podmínkách. Jiné to je v prostoru lezecké stěny, kde možnost vytápění je, průměrná teplota v zimním období se u stěny pohybuje kolem 12°C.

Jak je to s lezeckým vybavením?
Ke každé aktivitě Vám zapůjčíme příslušné ochranné pomůcky. Na Lanový park s cepíny je vstup umožněn pouze v našem certifikovaném vybavení. Na lezeckou stěnu si můžete donést vlastní lezecké vybavení.

Všichni zaměstnanci Lanového centra úspěšně absolvovali instruktorský kurz.
Osvědčení našich instruktorů: https://www.zonerama.com/…lbum/3954718

Před návštěvou Lanového centra doporučujeme rezervaci.
+420 564 403 780, info@panskydvurtelc.cz

Fotogalerie Lezecká stěna a dvě vysoké překážky