+420 564 403 780

Pro všechny generace

Lezecká stěna

V Panském dvoře najdete lezeckou stěnu o ploše 200 metrů čtverečních, která se tyčí do výšky 9 metrů. Zálibu v lezení u nás najdou i úplní začátečníci, pokročilým lezcům doporučujeme převislé profily. Přijďte si jen tak zalézt, nebo si zvolte formu kurzu. Naučíme Vás základní dovednosti, se kterými se ve světe lezení neztratíte.

• 9 m vysoká lezecká stěna
• různá obtížnost cest
• nenáročné i nakloněné profily
• lezecké vybavení k zapůjčení
• možnost zaškolení instruktorem
• možnost jištění instruktorem

Chcete jít na Lezeckou stěnu a v životě jste nelezli? Využijte naše služby:

SLUŽBA INSTRUKTOR
V případě, že nemáte parťáka, nebo odvahu jistit své děti. Můžete využít služby instruktor, ve které se náš instruktor stane Vaším a postará se o Váš bezpečný a pohodový zážitek z lezení.

ZÁKLADNÍ KURZ LEZENÍ NA UMĚLÝCH STĚNÁCH PRO ZAČÁTEČNÍKY
Chcete se naučit lézt? Tak neváhejte dvakrát a objednejte se. Kurz je vhodný pro 1–4 osoby a trvá 2×90 min. V rámci kurzu se seznámíte s potřebným lezeckým vybavením, jeho bezpečným používáním, osvojíte si správný způsob komunikace při lezení, naučíte se správně jistit a pohybovat se po lezeckých cestách. Po absolvování tohoto kurzu budete schopni sami navštěvovat lezecká centra, získáte zdravou sebedůvěru a v neposlední řadě nové přátele se stejnými zájmy.

LEZECKÝ KROUŽEK PRO DĚTI
V průběhu školního roku probíhá v Panském dvoře lezecký kroužek. Lezení je pro děti naprosto přirozené už od raného dětství. Neváhejte a dopřejte jim sport, který je bude bavit. Náplň kroužku: základy lezení, práce s lezeckým materiálem, uzly, slaňování, protahování, posilování, hry a zábava. Kroužek je určen pro děti od 2. – 6. třídy.

Vysoké lanové překážky

Dvě vysoké lanové překážky, Pastelky a Kláda, se nachází v blízkosti lezecké stěny ve výšce 6 metrů. Najdete odvahu je zdolat?

• 2 vysoké překážky ve výšce 6 m
• přelez Pastelky
• přejdi Kládu

▼▼▼CO JE DOBRÉ VĚDĚT PŘED NÁVŠTĚVOU LANOVÉHO CENTRA▼▼▼

Co si vzít na sebe do Lanového centra?
S sebou si vezměte pevnou obuv a sportovní oblečení podle aktuálního počasí. Naše Lanové centrum se nachází ve stodole a je tedy pod střechou, teplota uvnitř je závislá na venkovních podmínkách.

Jak je to s lezeckým vybavením?
Ke každé aktivitě Vám zapůjčíme příslušné ochranné pomůcky. Na Lanový park s cepíny je vstup umožněn pouze v našem certifikovaném vybavení. Na lezeckou stěnu si můžete donést vlastní lezecké vybavení.

Všichni zaměstnanci Lanového centra úspěšně absolvovali instruktorský kurz.
Osvědčení našich instruktorů: https://www.zonerama.com/…lbum/3954718

Před návštěvou Lanového centra doporučujeme rezervaci.
+420 564 403 780, info@panskydvurtelc.cz

Pivovar Vstoupit
Penzion Panský dvůr Telč v Telči hodnocení