+420 564 403 780

LiStOVáNí.cz: CO BY MŮJ SYN MĚL VĚDĚT O SVĚTĚ

COVID nám zrušil původní říjnový (2020), náhradní prosincový (2020) i únorový (2021) termín – a konečně máme aktuální – dorazte k nám na Svatého Martina – 11. listopadu 2021 v 19:00 a spojte to se Svatomartinskou večeří a mladým vínem.

Fredrik Backman (autor knihy Muž jménem Ove) vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky, která zasáhne srdce všech rodičů, a to dokonce i těch budoucích, potencionálních. Poprvé bude v LiStOVáNí účinkovat jen jeden herec; Lukáš Hejlík je stejného věku jako Fredrik Backman a má stejně starého syna. 

Backman: „Tato kniha je především o snaze být dobrým rodičem. Protože chci, abys věděl, že jsem se vážně snažil úplně nejvíc, jak jsem uměl. Nikdo negooglil tolik jako já.“

Hejlík: „Ta ztracenost otců při nakupování! To, jak dětské hraní nemá logiku a jak se ji snažíte v pět ráno, když on vstane tak živě a vy tak mrtvě, najít, jak ji přímo vyžadujete! To, jak se snažíme být nejlepšími rodiči, a to, jak víme, že to nezvládáme. A nezvládneme.“


Vstupenky je možné zakoupit na Informačním centru Panského dvora Telč za cenu 150 Kč/ ks nebo online v síti TicketLIVE► Online prodej vstupenek ZDE.
Již zakoupené vstupenky z roku 2020 zůstávají v platnosti. Pokud Vám nový termín nevyhovuje, vrátíme Vám vstupné.
Délka představení: 50 min.

Na místě si budete moci zakoupit a nechat podepsat knihu Co by můj syn měl vědět o světě za cenu 250 Kč/ ks.

lukas hejlik

Pivovar Vstoupit
Penzion Panský dvůr Telč v Telči hodnocení