Nový Panský pivovar a restaurace

LiStOVáNí.cz: CO BY MŮJ SYN MĚL VĚDĚT O SVĚTĚčtvrtek 3. 12. 2020 v 19:30 hod.

Fredrik Backman (autor knihy Muž jménem Ove) vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky, která zasáhne srdce všech rodičů, a to dokonce i těch budoucích, potencionálních. Poprvé bude v LiStOVáNí účinkovat jen jeden herec; Lukáš Hejlík je stejného věku jako Fredrik Backman a má stejně starého syna.

Backman: „Tato kniha je především o snaze být dobrým rodičem. Protože chci, abys věděl, že jsem se vážně snažil úplně nejvíc, jak jsem uměl. Nikdo negooglil tolik jako já.“

Hejlík: „Ta ztracenost otců při nakupování! To, jak dětské hraní nemá logiku a jak se ji snažíte v pět ráno, když on vstane tak živě a vy tak mrtvě, najít, jak ji přímo vyžadujete! To, jak se snažíme být nejlepšími rodiči, a to, jak víme, že to nezvládáme. A nezvládneme.“►►► Online prodej vstupenek ZDE.

Vstupenky je možné zakoupit i na Informačním centru Panského dvora Telč za cenu 150 Kč/ ks.

Vstupenky zakoupené na původní termín (22.10.) platí pro vstup na představení dne 3.12. Pokud Vám nevyhovuje nový termín, vrátíme Vám vstupné.
Délka představení: 50 min

Na místě si budete moci zakoupit a nechat podepsat knihu Co by můj syn měl vědět o světě za cenu 250 Kč/ ks.


lukas hejlik

Pivovar Vstoupit
Penzion Panský dvůr Telč v Telči hodnocení