+420 564 403 780

Motoholomek Telč 2021

Děkujeme MOTORKÁŘŮM (bylo vás více než 100) za tu parádní atmosféru, kterou jste s sebou přivezli na motosraz. Děkujeme nenahraditelnému Gangu jahodových knedlíků, že se chopili organizace motosrazu a přidružené zábavy. Děkujeme skupině Second service band za jejich nasazení a báječné hity. Děkujeme autodopravě AD Novák z Nové Říše za zapůjčení návěsu, který nám posloužil jako stage pro kapelu. Děkujeme za první ročník motosrazu na Panském dvoře v Telči a už teď se těšíme na ročník druhý!
Proběhne 17. – 18. června 2022.
„První ročník motorkářského srazu na Panském dvoře. Nadupaná projížďka Českou Kanadou, hovězina na klacku, piva místního minipivovaru a večerní zábava s rockovým Second service bandem. Dojeď. Vybal to ve stanovém městečku nebo v našem penzionu. V sobotu 19. června 2021 se vidíme. A jestli chceš, najeď už v pátek 18. června.“

POZNÁMKA PRO SLEČNY A FAJN BORCE:

I když se sobota bude točit kolem motorek, nezáleží, jestli jsi přijel na mašině a prostě za námi doraz na večerní zábavu. Ta bude otevřená všem fajnovým holkám a chlapům z širokého okolí. Kapela to rozjede, budeme se cpát fajně naloženým masem a zapíjet to Holomkem. Nejvyšší čas se pobavit!


HARMONOGRAM MOTOSRAZU:


pátek 18.6.2021

 — možný nájezd do areálu Panského dvora Telč
 — kdo bude chtít spát v Panském penzionu nebo ve stanovém městečku, domluví se PŘEDEM s recepcí na čase příjezdu, volá 770 174 319, KAPACITA OMEZENA
 — pokecáme, popijeme, pojíme v sále separé
 — pobaví nás reprodukovaná rocková muzika

sobota 19.6.2021

 — během dopoledne nájezdy, ubytovávání, oběd v Panské restauraci, pojede i gril
 — 13:00 odjezd na spanilou jízdu Českou Kanadou – a ta je sakra krásná, však uvidíš; součástí jízdy je pauza na kafe a návštěva Muzea amerických veteránů v Nové Bystřici, platí si každý sám (100 Kč)
 — 16:30 soutěže a blbiny o ceny, hovězina na grilu, možná nějaká ta ofiko řeč o motorkách od někoho, kdo tomu rozumí
 — 19:30 rocková zábava & Second service band
 — půlnoc – půjdeme spát a nebo to natáhneme?

KOLIK ZA TO PRO MOTORKÁŘE:


200 Kč/ osoba/ motosraz

A máš v tom – uvítacího pěnivého Holomka, páteční posezení s reprodukovanou hudbou, sobotní flákotu hovězího z klacku, sobotní spanilou jízdu Českou Kanadou, sobotní soutěže o ceny a sobotní rockovou zábavu, ubytování ve stanovém městečku

120 Kč/ osoba

Sobotní rocková zábava pro hosty zvenčí.

KAM S MOTORKAMA?

Krytá uzamykatelná hala střežena kamerovým systémem pro bezpečné parkování za 50 Kč/ noc, jinak možnost zdarma na nekrytém parkovišti v areálu nebo u stanu.

UBYTOVÁNÍ:

PANSKÝ PENZION

je součástí areálu Panský dvůr Telč, snídaně v ceně, teploučko a super pohodlí, ceny od 2 000 Kč za dvoulůžák. Více o penzionu a pokojích ZDE. Telefon na recepci je 770 174 319, KAPACITA OMEZENA

STANOVÉ MĚSTEČKO V AREÁLU

louka naproti Panskému penzionu, sprchy za mince, veřejné záchodky v areálu, toi toi na louce, snídaně k zakoupení v restauraci, kde bude i horké kafe. Pro účastníky motosrazu chrupec ve stanovém městečku zdarma. Zavolej předem a nahlas, kdy přijedeš – 770 174 319, KAPACITA OMEZENA.

KUDY NA MOTOSRAZ:

Až za námi pojedete na Motosraz, areál Panského dvora Telč je na adrese Slavatovská 86, Telč. Orientačním bodem je čerpací stanice BENZINA s velkým parkovištěm, která je hned vedle dvora. Vjezd do areálu je z hlavní silnice I/ 23 přes bránu (viz foto brány).

popis obrázku

popis obrázkuKudyznudy.cz - tipy na výlet
Pivovar Vstoupit
Penzion Panský dvůr Telč v Telči hodnocení