+420 564 403 780

Motoholomek Telč 2022

Těšte se na 3. ročník 16. - 18. 6. 2023!

„Druhý ročník motorkářského srazu na Panském dvoře. Nadupaná projížďka Českou Kanadou, hovězina na klacku, piva místního minipivovaru a večerní zábava s Prašivou hyenou. Dojeď. Vybal to ve stanovém městečku nebo v našem penzionu. V sobotu 18. června 2022 se vidíme. A jestli chceš, najeď už v pátek 17. června.“


FB událost ZDE

POZNÁMKA PRO SLEČNY A FAJN BORCE:

I když se sobota bude točit kolem motorek, nezáleží, jestli jsi přijel na mašině a prostě za námi doraz na večerní zábavu. Ta bude otevřená všem fajnovým holkám a chlapům z širokého okolí. Kapela to rozjede, budeme se cpát fajně naloženým masem a zapíjet to Holomkem. Nejvyšší čas se pobavit!

KAM S MOTORKAMA?

Krytá uzamykatelná hala střežena kamerovým systémem pro bezpečné parkování za 50 Kč/ noc, jinak možnost zdarma na nekrytém parkovišti v areálu nebo u stanu.


ZÁBAVA POD ŠIRÝM NEBEM se skupinou PRAŠIVÁ HYENA


18. 6. 2022 od 20:00 nás čeká zábava s Prašivou hyenou, která je součástí programu MOTOHOLOMEK 2022.


popis obrázku

UBYTOVÁNÍ:

PANSKÝ PENZION

je součástí areálu Panský dvůr Telč, snídaně v ceně, teploučko a super pohodlí. Více o penzionu a pokojích ZDE. Telefon na recepci je 770 174 319, KAPACITA OMEZENA

STANOVÉ MĚSTEČKO V AREÁLU

louka naproti Panskému penzionu, sprchy za mince, veřejné záchodky v areálu, Johny servis mobilní WC na louce, snídaně k zakoupení v restauraci, kde bude i horké kafe. Pro účastníky motosrazu chrupec ve stanovém městečku zdarma. Zavolej předem a nahlas, kdy přijedeš – 770 174 319, KAPACITA OMEZENA.

KUDY NA MOTOSRAZ:

Až za námi pojedete na Motosraz, areál Panského dvora Telč je na adrese Slavatovská 86, Telč. Orientačním bodem je čerpací stanice BENZINA s velkým parkovištěm, která je hned vedle dvora. Vjezd do areálu je z hlavní silnice I/ 23 přes bránu (viz foto brány).

popis obrázku

popis obrázkuKudyznudy.cz - tipy na výlet
Pivovar Vstoupit
Penzion Panský dvůr Telč v Telči hodnocení