+420 564 403 780

ZÁŽITKOVÝ VÝCVIK VAŘENÍ PIVA

„No řekni, kdo z tvého okolí to dokáže?
Ty! Ty uvaříš své vlastní pivo! Ne jako. Ne žádnou chmelovou náhražku.
Ponoříš se do pivovarnického řemesla a pobudeš jeden den s předním českým sládkem v našem řemeslném Panském pivovaru. Bude to zábava, leccos se naučíš, bude tě to bavit. Domů si odvezeš basu vlastnoručně uvařeného piva s tvojí etiketou, takže bude čím se pochlubit.
Tahle akce je zážitková. Hodně zážitková. Nemá obdoby a je právě pro tebe. Pro chlapa (nebo i pro křehkou dámu?), co za to umí vzít a jde naproti výzvám. Tak dej Bůh štěstí…“

Náš sládek

Marcel Hofman

má více než třicetiletou praxi s malými i velkými pivovary. Proto je schopen zaučit a pracovat s úplnými začátečníky, začínající sládky, případně domovarníky
(a probrat s nimi: šrotování, vaření, hlavní kvašení, kvasné kádě i CK tanky, ležení, dozrávání, sanitace). Je s ním možné prodiskutovat a vymyslet to pravé složení receptur.

CENA

4700 Kč pro jednu osobu

POBYT ZAHRNUJE – JEDNODENNÍ VÝCVIK:

1× zážitkový kurz vaření piva se sládkem Marcelem Hofmanem, co vařil 3 roky pivo i v Rusku
1× basa vlastnoručně uvařeného piva s vlastní etiketou domů
1× certifikát o absolvování kurzu na zeď
1× oběd a večeře v naší Panské restauraci (vyhládneš, co myslíš?)


ZÁŽITKOVÝ VÝCVIK VAŘENÍ PIVA JAKO DÁREK:

Dárkový poukaz je možné získat zasláním Vaší poptávky na e-mail info@panskydvurtelc.cz. Na Váš e-mail Vám požadavek potvrdíme a zašleme pokyny k platbě převodem na účet Panského dvora Telč. Poté, co nám bude připsána Vaše platba na účet, odešleme dárkový poukaz poštou nebo do Vašeho e-mailu, abyste si ho mohli vytisknout. Sami si vyberete, jakou variantu budete preferovat. Dárkový poukaz platí 1 rok od data zakoupení. Poukaz není směnitelný za peníze!!!

Termíny uplatnění poukazu jsou pouze ve všední dny. Pivo vaříme 1× za měsíc a přesný termín sládek oznámí 14 dní předem.

Svůj termín a program si zarezervujte nejlépe přes email info@panskydvurtelc.cz nebo na tel.čísle +420 564 403 780.

Tento projekt finančně podpořil Kraj Vysočina.

Změny programu vyhrazeny v závislosti na státním nařízení a vývoji situace v souvislosti s COVID-19.

Pivovar Vstoupit
Penzion Panský dvůr Telč v Telči hodnocení