Nabídka práce

Panský dvůr Telč hledá do svého týmu sportovně založeného, spolehlivého pracovníka na lezecké centrum
a pro práci s dětmi.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • komunikativně AJ
  • kladný přístup k práci
  • kladný a aktivní přístup ke sportu a dětem
  • zkušenost s lezením (není podmínkou)
  • trestní bezúhonnost
  • vhodné pro zájemce starší 18-ti let

Náplň práce:

  • práce s klienty a dětmi
  • příprava a instruktáž klientů na lanový park a lezeckou stěnu, jištění klientů
  • příprava lezecké stěny a lezeckého centra a úklid zázemí
  • aktivní podílení se na pořádaných akcí, dětských táborů, kroužků, atd.

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu
  • proškolení na instruktory v lezeckém centru
  • po zapracování získáte certifikát „instruktor lezeckého centra“
  • práce v mladém kolektivu

Nástup:
ihned
Své životopisy a dotazy směřujte na Hana Plachá e-mail: placha@panskydvurtelc.cz, tel.: 778 754 594

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC