PIVNÍ FEST TELČ

Malé pivovary, dobré jídlo, známé kapely

PROGRAM:
14.00 Zahájení
14.15 Povídání o pivu
15.00 DoSrdce
16.00 Cooking Show
17.00 Honza Křížek
18.00 Soutěže pro odvážné
19.00 Together
21.00 Noisetrap

MODERÁTOR:
Pavel Bláha

OBČERSTVENÍ ZAJIŠŤUJE CAMPEA RESTAURANT:
Hamburger z vyzrálého hovězího masa
Grilovaný hermelín se salátem Coleslaw
Vyzrálý hovězí steak, šalotkové ragú, chléb
Cigáro, hořčice, chléb
Langoš, kečup, sýr, česnek
Párek v rohlíku
 

VSTUPENKY:
PŘEDPRODEJ ZDE Předprodej: 100,– Kč
Na místě: 120,– Kč
U vstupu si můžete koupit památeční půllitr nebo třetinku. Degustovat pivo, tak můžete jako pravý fajnšmekr.


▼▼▼ VÍCE O KAPELÁCH ▼▼▼

Honza Křížek
Hlas legendárního Blue Effectu a Walk Choc Ice přijíždí představit svou novou našláplou kapelu a skvělou debutovou sólovou desku!
https://www.honzakrizek.cz/

MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC


Together
Po roce opět na místě činu! Devítihlaví „housle´n´rolloví“ průkopníci přiváží materiál z nové desky. Nechte se unést záplavou smyčců stojících na pevném rockovém základě!
http://bandzone.cz/together

MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC


Noisetrap
Noisetrap je pražská kapela, která svou tvorbou káže pravidla basement soundu, založeného na jednoduchých kytarových partech a temných zvucích syntezátoru, které masivně podporují ženský vokál v první linii. 

MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC

DoSrdce
Jsou lidé, kteří poslouchají hudbu ušima. Potom jsou tací, co si ji nechají vpustit až DoSrdce. Spojili vše, co je baví, zabalili to do popového hávu a okořenili průbojně sametovými tóny saxofonu a trumpety.
http://bandzone.cz/dosrdce

MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC


Těšit se můžete i na Koutek pro ženy s týmem Mary Kay
MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC


MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC


Video pozvánka z loňského ročníku:

Pivovary

PIVOVAR ČESKÝ RUDOLEC
Umění sládkové Radovany Kocmanové, kvalitní ječmenný slad a ten nejlepší chmel z žatecké oblasti dávají základ vynikajícímu rudoleckému pivu. Naprosto jedinečnou chuť umocňuje pramenitá voda z nedotčené přírody České Kanady. V nefiltrovaném, nestabilizovaném a nepasterizovaném pivu tak zůstává to nejlepší a nejprospěšnější, co zlatý mok může nabídnout. MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC

MINIPIVOVAR LUCKY BASTARD BRNO
Představte si ideální svět, ve kterém by vše bylo dokonalé, příjemné a jednoduché. Přesně takový svět si my představujeme, když tvoříme recepty našeho piva a když jej pro vás vaříme. Máme už dost nudných piv uvařených dle stokrát opakovaných receptů, máme už dost výmluv na tradici a zvyk, nebaví nás sledovat nadvládu spodně kvašených piv – běžných ležáků plzeňského typu – když existuje tak úžasný a barevný svět piv kvašených svrchně, piv typu ale. Ano, je to tak, spodně kvašená piva u nás nehledejte. Jsme prvním pivovarem od roku 1884, který v českých zemích kvasí svoji standardní produkci pouze svrchně. Už bylo na čase, aby se do naší země vrátila piva, která tu lidé vždy pili, jen na ně společnost od té doby trochu pozapomněla.

MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC

PIVOVAR MORAVIA BRNO
Vaříme řemeslná, nefiltrovaná a nepasterovaná spodně kvašená piva, tzv. ležáky, při jejichž výrobě používáme nejmodernějších technologií současně s úctou k tradičnímu pivovarskému řemeslu a důrazem na výslednou kvalitu. Přesto, že tradice je pro nás zavazující, chceme vyrábět piva, která budou nad ostatními svým charakterem vynikat. Tedy piva zajímavá, ke kterým se budete rádi vracet.

MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC

PIVOVAR NACHMELENÁ OPICE KRNOV
Nachmelené Opice loni posbíraly několik ocenění v degustačních soutěžích. Na Jarní ceně sládků ve Zvíkově se umístila POLOTMAVÁ 12% na 2.místě mezi polotmavými ležáky a SUN APA 12% na 3.místě v kategorii Pale Ale.

MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC

PIVOVAR FERDINAND BENEŠOV
Pivovar Ferdinand v současné době vyrábí celkem deset druhů piv. V červnu 2017 přišel s novým druhem piva bezlepkovým ležákem Premium a hned získal prestižní ocenění Regionální potravina. MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC

PIVOVAR KONRAD VRATISLAVICE
V našem sortimentu si můžete vybrat ze čtrnácti druhů piv, která jsou vyráběna s úctou, chutí a láskou k pivu. Používáme nejmodernější postupy při zachování tradiční chuti a 100% kvality. Známkou toho je rostoucí obliba naší produkce a ocenění, která většina našich piv od roku 2001 získala.MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC

PIVOVAR KOZLÍČEK HORNÍ DUBENKY
Pivovar Kozlíček ověnčen mnoha oceněními kvality se stal stálicí v Panském dvoře. V současné době nabízí Javořický světlý ležák, Vídeňský ležák, Javořický Belgian Blond Beer a Javořický Abbey Ale.

MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC

PARNÍ PIVOVAR HAUSKRECHT BRNO
O vaření piva Petr Hauskrecht říká: Když stojím nad mladinovou pánví, přihazuju chmel, jako bych dobrou polívku lehce kořenil, nebo zakváším tank čerstvýma kvasnicema, v duchu vidím tu pohádku, to kouzlo nově zrozenýho piva, jehož pěna pak pomalu klouže po čerstvě natočený sklenici v místní hospodě. Můj oblíbený brněnský rodák Bohumil Kilian by napsal: „V tom okamžiku jsem šťasten – má duše odchází s každým douškem k vám, mí milí pijáci, naplňuje vás potěšením a já vím, že já tak naplňuji své životní poslání – dělat lidem radost opravdu dobrým pivem.“

MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC

MINIPIVOVAR LIŠÁK TOPOLANY
O důvod víc k radosti měli v roce 2013 pivaři z Vyškovska, kteří dávali přednost regionálním produktům. A ještě víc pak zaplesali ti, co holdují zlatavému moku spíš z menší výroby. V okrese vyrostl nový minipivovar. Jeho majitelem je Jan Michalík z Topolan. Jde o pivo bez konzervačních látek a barviv. Zkrátka je to čistě přírodní produkt.

MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC

RODINNÝ MINIPIVOVAR PACOV
Pacovský minipivovar navazuje na tradici výroby piva ve městě Pacov. Právě zde byl dříve větší pivovar, který v roce 1969 uzavřeli. Nyní je v Pacově minipivovar založený od roku 2009 a nachází se ve staré budově bývalých balíren. Náš minipivovar se soustředí především na výrobu spodně kvašených piv (Světlý Ležák, Světlé Výčepní, Speciální spodně kvašené piva) a jako sezónní piva vyrábíme svrchně kvašená piva. (India Pale Ale, India Brown Ale, Summer Ale, Hefeweizen, Stout). Všechna piva jsou nefiltrované, nepasterizované. Stražišťanský pramen je zdrojem jemně mineralizované vody. Obsahuje tak řadu cenných látek pro naše zdraví. A právě z něj vaříme naše lahodné pivečko, které děláme srdcem!

MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC

PIVOVAR RUPRENZ UHŘÍNOVICE
Pivovar Ruprenz navazuje po letech temna na historii vaření piva v obci Uhřínovice. Není bohužel zaznamenáno v kronikách, kdy se pivo v obci začalo vařit, ale v ústním podání se až do dnešních časů dochovaly staré rodové receptury, dle kterých již ženy dávných Uhřínů vařily pivo mužům jdoucím na pole bojovat o zrno. Tyto prapůvodní postupy byly nyní zpracovány a podle připomínek místních konzumentů upraveny tak, aby pivo opět mohlo plnit svoji kulturně-společenskou roli v dějinách obce a přilehlého okolí. Dej bůh štěstí!


MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC

RODINNÝ MINIPIVOVAR VALÁŠEK VSETÍN
Tož zastavte sa u nás a okoštujte našeho Vsacana alebo Zbořenú ovcu. Naše pivo vaříme už od roku 2002 a navázali jsme v tej našej valašskéj metropoli na pivovarnictví, o kerém sa poprvé psalo LP 1610 (to bylo ešče za Valdštejna!) a skončilo až roku 1997. Pět let sa pak žíznilo, než přišél Valášek. Máme rádi spodňáky aj svrchňáky a všecko vaříme s láskú v našem rodinném pivovaru. MAPA AREALU PANSKY DVUR TELC

Fotogalerie Pivní fest 2017