+420 564 403 780

#pivnifesttelc

LINE UP pátek 23. 7. 2021popis obrázku pusť si VOSOLIT!popis obrázku pusť si MARABUpopis obrázku pusť si CLAYMOREpopis obrázku pusť si AC/ DC TRIBUTESLEDUJEŠ NÁS NA FEJSU?
„Letos to bude dvoudenní! Sbal stan, spacák, kamarády, taky svoji lásku a přijeď si odfrknout. Letos už šestý ročník Pivního festu Telč nabídne veget v zeleném areálu uprostřed UNESCOVÉ Telče. Chybět nebude stanové městečko, soutěže a hry o super ceny, extra vymazlené pivo českých minipivovarů a masa na grilu. Dojeď. Jestli se ti nechce pod stan, zapikej si spaní v našem novém penzionu a budeš to mít s plnou parádou a komfortem. Pivu zdar a dobré náladě zvlášť! 23. – 24. 7. 2021 se vidíme.“ 

popis obrázku
Soutěžit budeme vždy během výměny kapel na pódiu. Časy jsou orientační, změna programu vyhrazena!KOLIK CO STOJÍ:


210 Kč

jednodenní vstup (takže klidně jen pátek, klidně až sobota)

270 Kč

dvoudenní vstup (tohle je výhodný, platí na oba dva festivalové dny)

ZDARMA

děti do 12 let

100 Kč

stan/ víkend (a osoby ve stanu už nic neplatí, ať se vás tam nacpe třeba deset)

10 Kč

2 min. sprcha (automat na mince), vodu si lze zastavovat

190 Kč

snídaně v Panské restauraci Telč formou švédských stolů (neomezená konzumace pro 1 osobu). Snídani je nutné objednat a zaplatit na recepci Panského dvora Telč nejpozději 1 den předem nejpozději do 18:00 hodin.

CENY PANSKÉHO PENZIONU

 

Vstupenky je možné koupit od června na TIC Panského dvora Telč nebo v síti TicketLIVE, stačí kliknout na logo TicketLIVU níže a budete přesměrováni na prodej lístků.
STANOVÉ MĚSTEČKO:


Louka v areálu Panského dvora Telč, kde si můžeš postavit svůj stan nebo se vykempit pod širákem. V blízkosti toitoiky, ale doběhnout si můžeš i na keramickou mísu. Teplé sprchy na žetony. Takže pohoda, čisto a typicky letní veget.

MINIPIVOVARY NA FESTU:


Létající pivovar KOČOVNÝ KOZI
Rodinný pivovar Pacov
Nachmelená opice
Rodinný minipivovar Valášek
Opravdu přátelský pivovar Malešov
Panský pivovar Telč
Biskupický pivovar Gajdoš
Rodinný pivovar Švihov
Pivovar Koníček
Svatojakubský pivovar


JÍDLO NA FESTU:


Tak jako hlad nebude. Určitě pojede gril a budou kultovní hotovky, ale pěkně ze supr masa, sýra či zeleniny, vše z místních farem. Dojete Coucou Pastrami Foodtruck s burgery, hot dogy a taky domácími cheesecaky a taky borci ze Statku Horní dvorce s vymazlenými čerstvými i uzrálými sýry, to kdyby ti více chutnalo něco bez masa. Pokud budeš spát ve stanovém městečku, můžeš ráno zajít na snídani formou švédských stolů do Panské restaurace. Bude šunka, sýr, horké párky, míchaná vajíčka a hlavně kafe! Stačí si snídani nahlásit a zaplatit na recepci nejpozději den dopředu do 18 hodin.

Fotogalerie Pivní fest Telč

Pivovar Vstoupit
Penzion Panský dvůr Telč v Telči hodnocení