+420 564 403 780

Pronájem prostor a vybavení

Reprezentativní prostory

Podkrovní sál
Plně klimatizovaný sál má dřevěnou podlahu, samostatné sociální zařízení, bar i bezbariérový přístup. Jeho součástí je audiovizuální technika. Lze jej využít pro konference, workshopy, filmové produkce nebo taneční akce. Akustika je vhodná i pro uvedení komorních koncertů vážné hudby. Kapacita dle uspořádání: divadelní 180 osob, školní 150 osob, banketní 100 osob Rozměry sálu: 12×28 m

Společenský sál
Prostorný sál s osmi francouzskými okny, balkonem, žulovou podlahou a barem. Prostorově je vhodný pro organizování konferencí, divadelních představení, koncertů a jiných společenských akcí. Kapacita dle uspořádání: divadelní 200 osob, školní 160 osob, banketní 120 osob Rozměry sálu: 11,5×24,5 m

Kolárna/strong>
Stylový, zcela samostatný prostor v přízemí rekonstruované, původně zemědělské budovy. Interiér s trámovým stropem, dřevěnou podlahou, vlastním sociálním zařízením, prostorem a vybavením pro podávání občerstvení je vhodný pro školení, workshopy, oslavy, přátelská setkání.
Kapacita cc 35 osob

Salonek restaurace/strong>
Moderně vybavený konferenční prostor – salonek situovaný v klidové části prvního patra Panské restaurace je vhodný pro školení, uzavřená jednání, menší oslavy, přátelská setkání. O vás i o občerstvení se postará personál a kuchyně Panské restaurace. Sociální zařízení na patře.
Kapacita cca 20 osob.

Informační centrum
Prostor informačního centra je ideální pro coffee break, vernisáž či stylové zahájení akce s přípitkem. Disponuje barem s kavárnou, velkými okny a žulovou podlahou.

Prostorný dvůr
Příjemné a klidné prostředí s amfiteátrem a stinným pláckem pod kaštany je výbornou volbou pro venkovní akce. Výhodou je zázemí přilehlých sálů pro případ nepříznivého počasí.

Nejen technické vybavení

● zvuková i světelná technika
● nastavitelné pódium – 18 ks praktikáblů (1×2 m)
● audiovizuální technika
● flipchart
● barové zázemí s vybavením
● velké stoly 10 ks (1×2 m)
● konferenční stoly 60 ks
● židle bez područky 200 ks
● židle s područkou 100 ks
● pivní sety 18 ks (2× lavice, 1× stůl)
● sociální zařízení + sprchy
● parkoviště přímo v areálu
● organizační a technický týmPODKROVNÍ SÁL

SPOLEČENSKÝ SÁLFotogalerie Prostory k pronájmu

Salonek restauraceSalonek restauraceKolárnaKolárna
Pivovar Vstoupit
Penzion Panský dvůr Telč v Telči hodnocení