+420 564 403 780

S RODINOU NA VÝLET

„Společný čas a společné zážitky. Herna do vyblbnutí, lezení na umělé stěně do 9 metrů, mazlení s oslíky na spřáteleném ranči. Úkoly v expozici lesnictví a projížďka na koni.
I tak může vypadat rodinný výlet do Telče – k nám na Panský dvůr.“


Ubytujeme vás v rodinném pokoji, kde se dobře vyspíte vy i vaše děti. Do naší celodřevěné herny můžete kdykoliv a na jak dlouho budete chtít. Herna sousedí s kavárnou, kde vám uvaříme italskou kávu nebo babiččin pečený čaj podle vaší chuti. Až budete chtít, půjdete si vyzkoušet lezení na umělé stěně s instruktorem nebo vyrazíte procházkou na koně. Výborně se u nás vaří a to nejen jídlo z farmářských zdrojů našeho regionu, ale také pivo. Pivo Panské. Pivo nepasterizované. Pivo pro fajnšmekry. Přijeďte si k nám dopřát pár dní klidu, zábavu a navrch naše dobroty. 

CO SI DO SVÉHO POBYTU PŘIDÁTE?

lezení na umělé stěně (9m) nebo drytoolová dráha s cepíny pod vedením lezeckého instruktora

1× vstup do expozice lesnictví a rybníkářství s úkoly

1× prohlídku Panského pivovaru Telč + ZDARMA ochutnávkový mix místního točeného – 0,3 l Nádeník 10°, 0,3 l Holomek 11°, 0,3 l Hofmistr 12° a 0,3 l Klíčník – IPA 13°

1× profesionální masáž zad + láhev přívlastkového moravského vína na pokoj

1× vyjížďku na koni na Ranči Telč

1× vstup do Muzea techniky Telč (historické automobily, motocykly, bicykly, stabilní motory, kočárky, hračky, kamna, rádia, elektrospotřebiče a věci denní potřeby našich babiček)

  • mazlení s oslíky na spřáteleném ranči, kde vás pustí i do minizoo a také nabídnou vlastní, vyhlášenou pálenku široko daleko

NEOMEZENÝ PŘÍSTUP DO HERNIČKY


Svůj termín a program si zarezervujte nejlépe přes email info@panskydvurtelc.cz nebo na tel.čísle +420 564 403 780.

Tento projekt finančně podpořil Kraj Vysočina.

Fotogalerie S rodinou na výlet

Pivovar Vstoupit
Penzion Panský dvůr Telč v Telči hodnocení