Bambulková párty

 
Kdo rád tančí, zpívá, skáče a dovádí, ten na Bambulkové párty nesmí chybět! Párty plná barev, světel a hlavně tance a zábavy nenechá sedět žádného malého, ani velkého fanouška Káji a Bambuláčka. Můžete se těšit na program, jehož součástí jsou soutěže, bláznivé kostýmy, oblíbené písničky (jako například Kulička, Lama dance a Dalmatin), ale i písničky úplně nové.
 

Párty začínáme 8. 10. 2023 v 11:00 a 14:30

 

STANDARDNÍ VSTUPENKA

Zahrnuje vstup na Kája a Bambuláček Bambulkovou Párty

MEET & GREET VSTUPENKA

Zahrnuje vstup na Kája a Bambuláček Bambulkovou Párty + vstup na uzavřené setkání s Kájou a Bambuláčkem po koncertě + unikátní Meet & Greet plakát A3 (Dospělý doprovod bude na M&G vpuštěn se standardní vstupenkou)

 

PŘEDPRODEJ

V HOTOVOSTI v Turistickém informačním centru Panský dvůr Telč

VSTUPENKY ONLINE a bližší informace k nákupu naleznete ZDE

 

Délka představení: cca 60 minut (+ Meet & Greet pro držitele M&G vstupenek)

Pořadatelem koncertu je Kawaii Production s.r.o., své dotazy můžete zasílat na e-mail produkce@kawaiiproduction.cz. Vstupenky prodáváme výhradně prostřednictvím Ticketportal.cz, varujeme před překupníky nabízející předražené vstupenky, u kterých neexistuje záruka pravosti.

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK (dospělý i každé dítě bez rozdílu věku) musí mít platnou vstupenku!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!

Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO / zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our LinkedInVisit our YouTube channel
envelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram