Lanové centrum

Lezecká stěna & drytooling

Lanové centrum

V Panském dvoře najdete lezeckou stěnu o ploše 200 metrů čtverečních, která se tyčí do výšky 9 metrů. Zálibu v lezení u nás najdou jak úplní začátečníci, tak i pokročilejší lezci. Láká vás lezení s cepíny na ledovém útesu? Nemusíte hned do hor, vyzkoušejte si to u nás na unikátní drytoolingové dráze. Dráha se skládá z 10 překážek a překonává se pomocí horolezeckých cepínů. Překážky jsou ve výšce 6 m nad zemí a tvoří je nejrůznější konstrukce z lan, řetězů, dřevěných lávek a trámků. Dráhu doplňuje trenažér, kde si nacvičíte potřebné pohyby.

Chcete jít lézt a v životě jste nelezli? V našem lanovém centru můžete využít služeb našich certifikovaných instruktorů, kteří vás rádi zaškolí a zároveň se postarají o vaši bezpečnost.

Otevírací doba 

15. 6. 2024 máme zavřeno z důvodu akce v areálu

Pondělí až neděle | POUZE PO PŘEDCHOZÍ REZERVACI

Ceník

Lezecká stěna 

Plné Vstupné
150Kč / 2 hod
Dětské vstupné 
120Kč / 2 hod
Zvýhodněné vstupné*
120 Kč / 2 hod
*Zvýhodněné vstupné je pro studenty a seniory a je potřeba se prokázat průkazem.

Instruktor

1 hodina 
250 Kč
2 hodiny 
350 Kč

Lanový park s cepíny (drytooling)

Plné Vstupné
250 Kč
Zvýhodněné vstupné 
200 Kč
Instruktor 
300 Kč

Půjčovna vybavení

Sedák
25 Kč
Lezecká obuv
55 Kč
Jistící pomůcka
20 Kč 

Rezervace 

FAQ

Co si vzít na sebe do Lanového centra?
S sebou si vezměte pevnou obuv a sportovní oblečení podle aktuálního počasí. Naše Lanové centrum se nachází ve stodole a je tedy pod střechou, teplota uvnitř je však závislá na venkovních podmínkách.

Jak je to s lezeckým vybavením?
Ke každé aktivitě vám zapůjčíme příslušné ochranné pomůcky. Na Lanový park s cepíny je vstup umožněn pouze v našem certifikovaném vybavení. Na lezeckou stěnu si můžete donést vlastní lezecké vybavení.

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our LinkedInVisit our YouTube channel
envelopephone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram