Vypsaná fiXa, Mňága & Žďorp, Monkey Business, Poletíme?, Tatabojs a Stozvířat.
Šest legendárních českých kapel, které už desítky let formují českou hudební scénu. To je víkendová scéna festivalu Prázdniny v Telči. Těšit se navíc můžete na koncerty těch nejlepších kapel z blízkého okolí, které rozproudí večírky ve stylu funky, punku, rocku, folkrocku, swingu a Balkánu. Bude venkovní bar, pivo z minipivovarů, rozpálené bistro, čerstvá pizza z pece, artová kavárna, vinárna, táborák a tisíce světel v korunách stromů! Těšíme se na vás!
8.8. 2026
Sebranka Jazz Orchestra 19:00
Sebranka je náš oblíbený jazz-popový miniorchestr, který zahraje známé světové hity k poslechu i tanci. Romanovi Holému dokonce u nás padli do oka tak moc, že si je jednou pozval na párty a od té doby se kamarádí, takže se prý musí určitě potkat i na společném večírku v Telči. Ou jé!
Monkey Business 21:00
Na první telčskou párty s Monkey Business jen tak nezapomeneme. Kromě toho, že to byly funkové orgie v tom nejlepším slova smyslu, se nám povedlo na podium dostat našeho pořadatele Tomáše „Váchyho“ Bartuška, který si s kapelou zazpíval My Friends s takovou grácií, až Romanovi ukápla slza. Mankáči loni jeli šňůru s prvním česky zpívaným albem, oslavili 25 let na scéně a podle nejnovějších zpráv z počátku letního Holky proberte se tour jim síly rozhodně neubývají, právě naopak a na jejich koncerty chodí čím dál víc fanoušků živé a energické muziky na hraně funky a popu.
Funkin Your Soul 22:30
Blues, funky a rokenrolové pecky v tom nejlepším živém podání s geniálním zpěvem frontmana Predraga Duronjiče.