Tři dny. Tři parádní české kapely, které už přes 30 let razí svou vlastní hudební cestu. To je víkendová scéna festivalu Prázdniny v Telči. Těšit se navíc můžete na šest dalších koncertů zajímavých malých kapel z celé republiky, které rozproudí večírky ve stylu blues, funky nebo swingu. Bude venkovní bar, pivo z minipivovarů, rozpálený gril, světová domácí zmrzlina, artová kavárna, vinárna, čajovna, sprcha i táborák! Těšíme se na vás!
 
Mňága & Žďorp – Kapela, jejíž písničky jsou nesmazatelně vepsané do našich uší i duší. I kdyby do Telče nepřijeli, budou znít od kytarových kroužků v podloubích nebo nad ránem na baru. Zpívali si je naši rodiče, zpíváme si je my a už i naše děti. Každý měsíc hrají přes 10 koncertů a přesto téhle partě věčně mladých kluků energie a optimismus rozhodně nechybí. Nemůžeme se dočkat.
 
Monkey Business – Na první telčskou párty s Monkey Business před třemi roky jen tak nezapomeneme. Kromě toho, že to byly funkovní orgie v tom nejlepším slova smyslu, se nám povedlo na podium dostat našeho pořadatele Tomáše „Váchyho“ Bartuška, který si s kapelou zazpíval My Friends s takovou grácií, až Romanovi ukápla slza. Mankáči aktuálně chystají nové album s českými texty, tak se těšíme, jestli už nějaká ochutnávka nezazní i v Telči.
 
Tata Bojs – Naši milovaní kluci za Hanspaulky, neúnavní pěšáci rokenrolu, šikovní tvůrci textů a profesionální potiči, kteří na pódiích nechávají úplně všechno, a je jedno jestli hrají pro deset tisíc lidí na Pohodě, nebo pro pár stovek kamarádu v Telči. Do Telče přijedou se zpěvačkami Simonou a Denisou Katzer a novým členem a multiinstrumentalistou Matějem Belkem.
 
PROGRAM 
 
Čtvrtek 10. srpna
19:00 - Funkin Your Soul
21:00 – Mňága & Žďorp
23:00 - HangOver
 
Pátek 11. srpna
19:00 – Poor Majesty
21:00 – Monkey Business
23:00 – Gone Hepsville (alias The 6 Fireballs hrají svůj swing)
 
Sobota 12. srpna
19:00 – Beat Architects
21:00 – Tata Bojs
23:00 – Fullstop
 
Těšit se můžete na piva z Panského pivovaru Telč a Madcat, Amigo grill, kavárnu ArtCafé, domácí Snovou zmrzlinu, vínečko, zahrádku restaurace Panský Dvůr a večírek až do rána u venkovního baru pod Kaštany.
 
Více info naleznete na www.prazdninyvtelci.cz nebo Facebookové události.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our LinkedInVisit our YouTube channel
envelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram