Beze strachu

 

O VÝSTAVĚ:

Výstava Beze strachu, je reportážní ukázkou velmi odvážných motokrosových závodníků, kteří ve většině případech podle mě nemají pud sebezáchovy. Tímto souborem bych vás rád přivedl do jejich světa, ve kterém panuje nebojácnost, emoce a odhodlání. Jedná se již o několikátý ročník Mezinárodního mistrovství České republiky v Pacově, kam se sjíždí opravdu ti nejlepší z celé Evropy. Máte tak možnost nahlédnout do atmosféry jednoho z největších motokrosových závodů v České republice, kde ze sebe závodníci vydávají naprosté maximum, a to i za cenu jejich vlastního života... bohužel doslova.

O AUTOROVI:

Tadeáš Hlásek fotografování propadl již v jeho 9 letech, kdy si půjčoval fotoaparát od svého otce a zaznamenával tak svět kolem sebe. Z tohoto nevinného půjčování později vznikla záliba, ze které již nebylo úniku. Od doby, kdy Tadeáš dostal od jeho matky první fotoaparát vše nabralo mnohem větší rozměr. Začal se tomu věnovat častěji a častěji, přičemž mu oba rodiče byli velkou podporou – otec i matka ho (díky jejich uměleckému cítění) naučili, jak správně komponovat, čemu se v záběru vyhnout atd. Vyšší zdokonalení přišlo až v následném studiu. Tadeáš si vybral SUŠG v Jihlavě, kde úspěšně odmaturoval v oboru ""Fotografie a film"". Po střední škole, ale jeho snažení o zdokonalení rozhodně neskončilo a aktuálně studuje v Praze ve 2. ročníku na vyšší odborné škole – Akademii MICHAEL. Mezi jeho nejvíce oblíbené žánry fotografie patří především reportáž (sportovní, svatební, či kulturní akce nebo i umělečtější ""street"" – tj. zaznamenávání pouličního života), nicméně se často věnuje i architektuře (nejčastěji interiérům) a vzhledem k tomu, že fotí při každé příležitosti, která se mu naskytne, si rovněž vede i pomyslný deník na svém Instagramovém profilu.

Výstava je prodejní.

VSTUPNÉ: ZDARMA
Výstava trvá od 1. 12. až do 31. 1. 2024
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our LinkedInVisit our YouTube channel
envelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram